Jak nakarmić wilka i mieć owce w całości?
O dylemacie mieszkaniowym, spekulacji i jej wpływie społecznym. Temat nieruchomości pobudza zmysły opinii publicznej już kolejne miesiące, rodząc przy tym skrajne...
Zbyt często boleśnie przekonujemy się, że finanse to jednak skomplikowana materia i niestety dopiero jak popadniemy w tarapaty zaczynamy szukać informacji na temat zarządzania budżetem. Najczęściej w internecie. I tutaj z pomocą może przyjść blog Coztymhajsem.pl, gdzie można znaleźć sposoby na skuteczne zarządzanie pieniędzmi.
Bohaterami trzeciego sezonu „Co z tym hajsem?!” są: Ola Szocik, Maksym Michałowski i Szymon Szymański. Wygrali konkurs, który został zorganizowany w zeszłym roku w Gdańsku. Jury, na czele z przewodniczącym – doświadczonym youtuberem Kubą Jankowskim, który wcześniej był związany z MaturaToBzdura.TV, zdecydowało, że właśnie ta trójka trafi do nas ze swoimi historiami o pieniądzach.
Ola jest dziennikarką radiową i prowadzi filmowe podsumowanie tygodnia w radiu Eska Trójmiasto, Maksym studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego, a Szymon uczy się w Technikum Łączności. Nowi youtuberzy nie ukrywają, że tematy związane z ekonomią i finansami są z reguły trudne i nudne, dlatego realizują zabawne filmiki, które sami chcieliby oglądać. Szukając odpowiedzi na pytanie – Co z tym hajsem?!, przekazują praktyczne informacje i proponują rozwiązania przydatne w codziennym życiu. Dzięki ich poradom nie tylko zaoszczędzimy kasę, ale nawet ją pomnożymy.
Dostępne już są materiały, o tym co zrobić, gdy portfel nie podziela naszego świątecznego nastroju, czyli jak ogarnąć prezentowe szaleństwa po taniości. Starają się też namówić nas, aby wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu zaczynać od portfela i rozliczenia ze znanymi nam doskonale grzeszkami rozrzutności. Ola, Maksym i Szymon popisują się też swoimi zdolnościami kulinarnymi, dzięki czemu możemy według ich przepisów przyrządzać fajne dania za 5 złotych. Warto też zobaczyć na kanale „Co z tym hajsem?!”, sondy, które przeprowadzają na ulicach Trójmiasta. Pytali m. in. co zrobić z dodatkową „stówką” czy też zbierali pomysły na obchody Walentynek – do wykorzystania nie tylko 14 lutego.
Partner merytoryczny: